Aranyeső az atlétikai versenyen

Bicske körzeti atlétika verseny-aranyeső Alcsútdobozon

Minden évben az Alcsútdobozi József Nádor Általános Iskola rendezi meg azt az atlétika versenysorozatot, melynek első állomása a III. és IV. korcsoportos egyéni bajnokság.

Azok a felső tagozatos tanulók mérik össze tudásukat ezen a versenyen, akik 2005/2006 illetve 2003/2004-ben születtek és valamelyik kiírásban szereplő versenyszámban kiemelkedők.

Két egyéni és egy váltószámban való indulásra van lehetőség.

Az alcsútdobozi, mányi, váli, lovasberényi, vértesacsai, csákvári és bicskei iskolák között zajló viadal végeredménye a következő lett az iskolánkat érintő versenyszámokban:

III. korcsoport fiú 60 méter

  1. Antal Márton Alcsútdoboz
  2. Holló Richárd Lovasberény
  3. Budai Kristóf Alcsútdoboz

IV. korcsoport fiú 100 méter

  1. Matus Balázs Alcsútdoboz
  2. Sulina Bence Bicske Csokonai
  3. Herna Dániel Csákvár

IV.korcsoport leány 100 méter

  1. Antal Boglárka Alcsútdoboz
  2. Marosán Noémi Bicske Csokonai
  3. Innocenti Eliza Alcsútdoboz

III. korcsoportos fiú távolugrás

  1. Kemény Ede Alcsútdoboz
  2. Ádám Bence Mány
  3. Budai Kristóf Alcsútdoboz

IV. korcsoportos leány távolugrás

  1. Antal Boglárka Alcsútdoboz

2. Mérai Diána Csákvár

3. Körmendi Nikolett Vértesacsa

IV. korcsoportos fiú távolugrás

  1. Körmendi Dominik Vál

2. Matus Balázs Alcsútdoboz

3. Nagy Benjamin Mány

IV. korcsoportos leány kislabda

  1. Bándli Zsófi Lovasberény

2. Bakonyi Adrienn Csákvár

3. Magáriusz Szabina Alcsútdoboz

III. korcsoportos fiú 600 méter

  1. Zajdon Bercel Bicske Szent László
  2. Kemény Ede Alcsútdoboz
  3. Kecskés Zsombor Vál

Az öt egyéni arany, két ezüst és 4 bronzérem mellé iskolán 4×100 méteres futócsapatai még két ezüst és egy bronzérmet szereztek! J

III. korcsoportos fiúk 4×100 méteres váltócsapat: II hely

Budai Kristóf, Marton István, Keindl Gergő, Antal Márton

  1. korcsoportos leány 4×100 méteres váltócsapat: II. hely

Balázs Georgina, Ángyás Evelin, Innocenti Eliza, Antal Boglárka

  1. korcsoportos fiú 4×100 méteres váltócsapat: III. hely

Schnepp István, Jakab Gergő, Fülöp Krisztián, Matus Balázs

Neumann Nikoletta, Bíró Olívia, Bíró Abigél, Simon Kristóf, Szegedi Fanni, Czene Ferenc és Kántor Regina képviselték még iskolánkat ezen a versenyen egyéb futó és dobó számokban illetve Matus Viktória, Matus Izabella, Marton Flóra, Simon Balázs, Jakab Erik, Erdei Virág, Pacsuta Ramóna, Németh Eszter, Gazsi Ramóna segítőként járultak hozzá a 8 iskola több mint 100 tanulóját megmozgató rendezvényünk sikeréhez!

Még három versenynap vár diákjainkra: április 26-án a második korcsoport (2007-2008), május 02-án a harmadik korcsoport (2005-2006), május 03-án a negyedik korcsoport (2003-2004) csapatversenyeire kerül sor!

Felkészítő és szervező: Siposné Bokor Katalin testnevelő.

Vissza a Hírekhez