Hírlevél májusra és júniusra

Május- június hírlevél

Kedves Szülők!

Ajánlom figyelmükbe a május és június hónapra összeállított hírlevelemet, amelyben tájékozódhatnak az előttünk álló programokról, eseményekről.

Május 9. 1. osztály osztálykirándulás Budapestre

Május 9. Anyák napja a 3. osztályban 16:30

Május 13. Megyei kisiskolások atlétikai döntője Székesfehérváron   ( Antal Márton, Jakab Gergő, Matus Balázs, Jére Dávid, Kemény Ede, Szendefi Levente, Biró Gábriel, Budai Kristóf )   Indulás: 12:15

Május 13. Anyák napja a 2. osztályban 17:00 óra

Május 13. SZMK 18:00 óra helyszín a könyvtár

Téma:

• Családi gyermeknap az iskola udvarán 2019. május 18. 15:00 – 19:00
  • tavaszköszöntő fesztivál
  • Iskolai gyermeknap
  • Napközis táborok
  • ottalvós tábor
  • ballagás, tanévzáró
  • pedagógusnap

Május 15.  szerda 5. osztály osztálykirándulása

Május 17. 6. osztály osztálykirándulása – Győr Pannonhalma

Május 17. 17:00 Tavaszköszöntő fesztivál

Május 18. Családi gyermeknap az iskola udvarán – a belépés ingyenes – ugrálóvárak, monocikli bemutató, rodeóbika, sumo, kispályás labdarúgó torna, tűzoltó bemutató, egészségsátor, arcfestés, bográcsvacsora, zumba Anettel, tinidiszkó,

Május 20. Bicskei Könyvtár Földrajz levelezős versenyének eredményhirdetése – Érintett: Márton Dóra, Kemény Ede, Márton Dániel

Május 21. 2. osztály kirándul a Velencei-tóhoz

Május 22. Országos angol kompetenciamérés a 6.-8. évfolyamosok számára

Május 22-23-24. Zánka Osztálykirándulásra indul a 8. osztály barátaikkal.

Május 29. Országos matematika és magyar kompetenciamérés a 6. és 8. évfolyamon.

Május 31. Tanítás nélküli munkanap – Iskola akadályverseny a gyermeknap alkalmából

Június 3. 4. osztály kirándul

Június 3-4-5-6.. Határtalanul pályázat keretében a 7. osztályosok Erdélyben kirándulnak az Etyeki Német Nemzetiségi Általános Iskolával.

Június 4. 08:00 Nemzeti összetartozás napja – ünneplőbe kell jönni. Lesz tanítás!!!!

Június 13. Az utolsó tanítási nap

Június 14. péntek Nincs tanítás délelőtt, a ballagás és ünnepélyes tanévzáró 16:00 órakor kezdődik.

Június 17-21. Nyári élménypedagógiai napközis tábor (Táboroztatók: Béndek László, Szilveszter Mária, Vas Szilvia, Daróczi Andi, Baráth Judit, Siposné Bokor Katalin)

Június 24-28-ig Nyári élménypedagógiai napközis tábor (Táboroztatók: Szanyiné Halgancz Teréz, Weizengruberné Keindl Marietta, Keindl Zoltánné, Makayné Blaskó Lilla, Kántor Erika, Béndek Lászlóné)

Július 14-20. Zánka ottalvós egyhetes tábor – jutalom művészeti tábor (Táboroztatók: Keindl Zoltánné, Szanyiné Halgancz Teréz, Makayné Blaskó Lilla, Weizengruberné Keindl Marietta)

Utolsó hírlevelem ebben a 2018/19-es tanévben. Remélem kicsit tudtam abban segíteni, hogy előre tudjanak tervezni.

Köszönöm egész éves együttműködésüket, támogatásukat, segítségüket!

Üdvözlettel: Keindl Zoltánné intézményvezető

Alcsútdoboz, 2019. május 8.