Sulitablók, tanulólétszámok

 

1. osztály

Kapusi Zoltán, Marton Balázs, Baják Laura, Kipe Norbert, Márton Benedek, Matus Emese, Selettye Vanessza, Farkas Emília, Szauer Hanna, Kovács Virág, Schnepp Vivien

Osztályfőnök: Mészáros Tünde

p1180623

2. osztály

Bartha Pál,  Beke Antal Levente, Benkő Luca, Boncz Bálint, Déri Viktória, Boros Olívia, Diamant Eszter, Fényi Milán, Cserna Judit, Matus Dominik, Ottling Ramóna, Tieger Eszter, Ulrich Nóra

Osztályfőnök: Szanyiné Halgancz Teréz

p1180638

3.osztály:    15 fő

Ángyás Flóra Melinda, Budai Barbara Kira, Eck Korina, Erdei Hajnalka, Jére Dávid, Kiss Anna Dóra, Kiss Máté Bence, Márton Dániel, Marton Hetény Táltos, Marton Kenéz Bátor, Matus Csilla Mária, Nagy- Földházi Bianka, Oros László Tamás, Szabó Csilla, Szendefi Levente, Tieger Izabella, Ungár Fanni Julianna

Osztályfőnök: Béndek Lászlóné

p1180633

4. osztály

Ángyás Ferenc, Biró Ádám Levente, Budai Kristóf Tamás, Czene Gergely, Fülöp Adrienn Diamant Boglárka, Jakab Krisztina Mirella, Keindl Gergő, Marton István, Matus Izabella, Németh Lili Hanna, Simon Kristóf, Szücs Linda, Tieger Viktória

Osztályfőnök: Weizengruberné Keindl Marietta

p1180627

5. osztály

Antal Márton, Biró Abigél, Erdei Virág, Jakab Kristóf, Kemény Ede, Kollár Zerind, Márton Dóra, Neumann Nikoletta

Osztályfőnök: Siposné Bokor Katalin

p1180658

6. osztály

Ángyás Evelin, Balázs Georgina, Czene Ferenc Sándor, Gazsi Brigitta,  Matus Balázs, Simon István Balázs, Pacsuta Ramóna, Szegedi Fanni, Magáriusz Szabina

Osztályfőnök: Keindl Zoltánné
p1180648

7. osztály

Antal Boglárka, Biró Zsolt Milán, Fülöp Krisztián, Jakab István Erik, Kántor Regina Krisztina, Marton Flóra Diána, Matus Viktória, Schnepp István

Osztályfőnök: Baráth Judit

 

8. osztály
Buzár Tamás, Budai Attila, Cserna László, Erdei Tamás, Hadadi Dávid, Kiss Martin, Magáriusz Martina, Matus Bianka, Molnár Laura, Magáriusz Dominik, Soós Gergő, Szabó Gergő, Szakál Imre, Simon Jácint Benjamin, Szűcs Natália, Lőrincz Olivér

Osztályfőnök: Béndek László

p1180653