Versenyeredményeink

Móra Ferenc felolvasó és szépkiejtési verseny

2016. november 24-n Csákváron Móra Ferenc felolvasó és szépkiejtési versenyt szerveztek. Béndek Lászlóné Marika tehetségét tanítványát Erdei Hajnalkát vitte a versenyre, ahol  II. helyezést ért el csodaszép és hibátlan olvasásával.

Gratulálunk!

1956 történelmi verseny

2016. november 21-én Herceghalomban az általános iskolában 1956 címmel történelmi versenyt rendeztek. A két fordulós versenyre 38-an jelentkeztek, közülük 14-en jutottak a döntőbe. Nagy örömünkre ide két tanulónk is bejutott Molnár Laura és Buzár Tamás 8. osztályos tanulók.

Buzár Tamás 5. helyezést ért el. Gratulálunk!

Kupakgyűjtő verseny eredménye

I. helyezett  a 6. osztály  56 kg

II. helyezett a 8. osztály 19 kg

III. helyezett az 5. osztály 17 kg

IV. helyezett a 3. osztály 14 kg

V. helyezett a 2. osztály 12 kg

VI. helyezett az 1. osztály 2 kg

Gratulálunk! Ügyesek voltatok!

Sajnos nem gyűjtött egy db kupakot sem a 7. és 4. osztály. Reméljük a vasgyűjtéskor és papírgyűjtéskor majd ők fognak élen járni.

Váli szavalóverseny

Március 27-én 11 fővel indultunk a Váli Vajda János Általános Iskola által meghirdetett szavalóversenyen. A résztvevők:

2. osztályból Németh Lili és Diamant Boglárka

3. osztályból Szöllősi Dániel és Márton Dóra

4. osztályból Wittmann Réka

6. osztályból Orbán Kata

8. osztályból Budai Imola és Orbán Eszter

Az SNI-s versenyzők között indítottuk Marton Hetényt és Márton Dánielt az 1. osztályból és Czene Ferencet a 4. évfolyamról.

Kiemelkedő eredményt Budai Imola ért el, mert a 7.-8. osztályosok versenyében I. helyezett lett. Németh Lili 2. osztályos tanuló különdíjat kapott. Gratulálunk mindenkinek!

2015. március 16-án részt vettünk a Csákvári Mezei futóversenyen.

Alcsútdoboz, Bicske, Csabdi, Csákvár, Felcsút, , Mány, Lovasberény, Vértesboglár iskolái vettek részt, ahol a következő eredményekkel tértünk haza:

II. korcsoportos lányok: 55 induló

17. – Wittmann Réka (4. osztály) 19. – Balázs Georgina (4. osztály) 33. – Márton Dóra (3. osztály) 37. – Marton Flóra (5. osztály)

II. korcsoportos fiúk: 72 induló

6. – Szöllősi Dániel (3. osztály) 11. – Matus Balázs (4. osztály) 16. – Óvári Szabolcs (3. osztály) 31. – Budai Kristóf (2. osztály)

III. korcsoportos lányok: 92 induló

18. – Orbán Kata (6. évfolyam) 25. – Antal Boglárka (5. évfolyam) 26. – Orbán Sára (6. évfolyam) 37. – Szöllősi Dominika (7. évfolyam)
44. – Molnár Laura (6. évfolyam) 47. – Matus Bianka (6. évfolyam)

III. korcsoportos fiúk: 75 induló

11. – Simon Jácint (6. évfolyam) 27. – Soós Gergő (6. évfolyam) 39. – Komlós Péter (6. évfolyam) 40. – Kiss Martin (6. évfolyam) 44. – Fülöp Krisztián (5. évfolyam)

IV. korcsoportos lányok: 42 induló

13. – Baksa Mónika (7. évfolyam) 14. – Matus Ágnes (7. évfolyam)

IV. korcsoportos fiúk: 60 induló

37. – Varga József (8. évfolyam)

A második korcsoportos fiúk bronzéremmel tértek haza, őket külön kiemelném, ugyanakkor mindenkinek gratulálunk sporteredményéért.